Богдан Шиба розповів, що треба зробити, аби в Луцьку не зупиняли ліфти. ВІДЕО

Богдан Шиба розповів, що треба зробити, аби в Луцьку не зупиняли ліфти. ВІДЕО

Ще місяць тому в Луцьку не працювало понад 100 ліфтів. Пояснювали, що зупинили їх на капітальний ремонт. Більше того, в мешканців багатоповерхівок просили гроші за цей ремонт. Нині ліфти працюють, хоча люди грошей так і не платили.

В інтерв’ю журналістам Олегу Криштофу та Анастасії Качині кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба розповів, що якби Луцькрада контролювала, чи вчасно проводять технічне обслуговування цих ліфтів, їх би не зупиняли ніколи.

За словами Шиби, в Луцьку більш ніж півтори тисячі ліфтів, термін придатності яких доволі великий. При нормальній експлуатації вони взагалі можуть служити вічно.

Треба їх нормально експлуатувати: замінювати деякі деталі в електричному обладнанні, експлуатувати тросове господарство, щоб воно не іржавіло і не ламалось. Тоді вони можуть служити вічно, – каже кандидат у мери Луцька.

Підтвердженням, за словами Шиби, є саме ця ситуація, коли в Луцьку нібито на капремонт зупинили понад 100 ліфтів, а напередодні виборів без будь-яких пояснень запустили.

Вони їх зупинили ніби, а потім, перед виборами, сказали: «Все, вже не треба капремонту». І ці ліфти сьогодні працюють, бо вибори на носі, розумієте? – коментує Богдан Шиба.

За його словами, має бути експлуатуюча організація і контроль з боку Луцької міської ради за тим, щоб своєчасно проводили технічне обслуговування. Тоді, вважає Шиба, не потрібно буде зупиняти ліфти на капітальний ремонт, а відтак мешканцям багатоповерхівок не доведеться ходити пішки на останні поверхи.

Тобто треба, по-перше, щоб не було монополії. Бо дві структури, які обслуговують ліфтове господарство, вони ж і експлуатують, вони ж і контролюють – все на купу, – розповідає Шиба.

Джерело: Волинь.Правда