Лучанин подякував Богданові Шибі за вирішену проблему мешканців багатоповерхівки. ВІДЕО

Лучанин подякував Богданові Шибі за вирішену проблему мешканців багатоповерхівки. ВІДЕО

Колишній військовий, луцький підприємець Ельхан Солтанов розповів, чому на цьогорічних виборах він голосуватиме за Богдана Шибу.

Про це йдеться у відеоролику, який опублікували на офіційній сторінці кандидата на посаду Луцького міського голови Богдана Шиби.

Чому я за Шибу? Тому що, по-перше, за час його керівництва він проявив себе як справжній сміливий лідер, мужня людина і ефективний менеджер. По-друге, мене особисто пов’язує одна ситуація, з якої я зробив такий висновок. Коли в 2007 році ми вселялися в новобудову, труби в підвалі були побудовані не з використанням гарячої води. Внаслідок цієї помилки постійно у підвалі було море води. І ця проблема фактично існувала два роки, – розповідає Ельхан Солтанов.

За його словами, люди два роки мучилися і не знали що робити, куди тільки не зверталися. Після цього Ельхан Солтанов ініціював колективну скаргу на ім’я тодішнього міського голови Луцька Богдана Шиби.

Майже за два тижні проблема була повністю вирішена. Я не знаю, як він її вирішував, але до нього ніхто не ходив, ніяких забастовок не влаштовував. Реакція була на звичайну письмову заяву. Тому я це запам’ятав. Це дуже рідкісний випадок в моєму житті, а я вже прожив трохи на світі. Тому я голосуватиму винятково за Богдана Шибу, – йдеться у відеоролику.

Джерело: Волинь-нова