«Поки місто мало стадіон, ФК «Волинь» був стабільним», – Шиба про можливості луцького футбольного клубу. ВІДЕО

«Поки місто мало стадіон, ФК «Волинь» був стабільним», – Шиба про можливості луцького футбольного клубу. ВІДЕО

Кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба вважає, що успіх ФК «Волинь» нині напряму залежить від фінансування Ігоря Палиці, в руки якого перейшов луцький стадіон «Авангард».

Про це Шиба розповів у інтерв’ю журналістам Анастасії Качині та Олегу Криштофу.

За словами Богдана Шиби, як тільки стадіон «Авангард» став приватним, перейшов у приватні руки Ігоря Палиці, разом з ним «приватизували» і футбольний клуб. Тобто усе перетворили у бізнес.

«Я колись дискутував з Віталієм Володимировичем Кварцяним. Ще в 2008-2010 роках я йому казав: поки стадіон міський і місто має вплив, то футбольний клуб «Волинь» буде стабільним. Буде велике фінансування, мале фінансування, але принаймні буде стабільним і матиме своє обличчя», – каже Богдан Шиба.

Тепер, вважає кандидат на посаду Луцького міського голови, чи хоче ФК «Волинь» вийти в Прем’єр-лігу, чи не хоче, це залежить не від футболістів і не від тренера.

Це залежить від того, чи буде господар давати гроші, чи не буде давати. І оскільки він не дає гроші – це так, знаєте, ніби й хочемо, але ніби й не хочемо. Шкода. Бо так: перше коло – йдем вперед, перемагаєм всіх, потім часом і в другому колі йдем вперед, перемагаєм всіх. Минулого року вийшли в перехідні матчі і раптом «здулися» перед «Карпатами». В цьому році зовсім випадково програли «Минаю» в останньому матчі – не вийшли в Прем’єр-лігу. То, знаєте, так: і хочемо, але якщо дадуть гроші. Якщо не дали грошей – значить не хочемо, – розповідає Богдан Шиба.