Шиба заявив, що відстоюватиме Луцький пологовий. ВІДЕО

Шиба заявив, що відстоюватиме Луцький пологовий. ВІДЕО

Працівники Луцького пологового будинку та й усі лучани переймаються, чи не зробить тимчасова влада міста з нього коронавірусний госпіталь. Кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба відстоював права пологового під час сесії Луцької міської ради.

У інтерв’ю журналістам Олегу Криштофу та Анастасії Качині він розповів, що рішення тимчасової влади облаштувати у пологовому шпиталь для хворих на коронавірус – злочинне. Уривок інтерв’ю опублікували на офіційній сторінці Шиби в фейсбуці.

Пологовий будинок для мене – особлива цінність, тому що в 2007 році силами міського бюджету ми його капітально відремонтували і зробили одним із найкращих у західній Україні. Сюди їздять народжувати жінки з інших областей жінки. Тому я буду відстоювати його до повної перемоги, тому що вважаю, що це рішення міської ради злочинне, – розповів Богдан Шиба.

За словами кандидата у мери Луцька, незабаром це рішення міської влади будуть відстоювати у судовому порядку.

Також я знаю, що й обласна державна адміністрація звернулася до головного державного санітарного лікаря про те, щоб він теж видав своє заключення і щоб це рішення скасували. Але тимчасова влада дійсно вже облаштовує там госпіталь, і тому треба буде негайно зупинити цей процес і повернути назад пологовий будинок, бо це дуже мусово для міста, – вважає Шиба.

Джерело: Волинь.Правда