Запитай у Шиби

Запитай у Шиби

ЛЮБІ ЛУЧАНИ!

За останній місяць на мене, як кандидата на посаду Луцького міського голови, із підконтрольних олігархам волинських ЗМІ вилили тонни бруду. Знаю, що Ви умієте відрізняти правду від брехні й не приймати на віру не підкріплені жодними фактами твердження. Про це свідчать результати першого туру.

Аби закріпити наш із Вами успіх, звертаюся до всіх, хто мене підтримав, і до тих, хто не піддався на провокації, хоч і голосував за інших кандидатів (тільки не олігархічних пристосуванців!).

Окремо пишу тим, хто не пішов у першому турі на вибори. Не думайте, що від Вашого голосу нічого не залежить. Залежить, ще й як! Маєте сумніви, пишіть, і я їх розвію.

Пишіть, якщо маєте запитання до мене. За місяць я намагався розповісти про все, що Вас цікавить. Прочитаєте і переглянете це на моєму персональному сайті, на офіційних сторінках у соціальних мережах:

– фейсбук Богдан Шиба
– інстаграм ( https://www.instagram.com/bogdanshyba/ )
– телеграм ( https://t.me/bogdanshyba )
– ютуб (https://www.youtube.com/channel/UCGbX0ScYQ3cLcb58Ss2VlYQ )
– твіттер ( https://twitter.com/BogdanShyba )
– тік-ток ( https://www.tiktok.com/@bogdanshyba )

У Вас можуть виникнути нові запитання. Або ж Ви хотіли запитати щось раніше, та не знайшли часу і змоги. Постараюся за два тижні, що залишилися до другого туру, відповісти на всі Ваші звернення.

Запитання можна адресувати на контактний телефон: (097) 237-84-70, електронну адресу: bogdanshybamer@gmail.com , писати у коментарях під дописами в соціальних мережах: інстаграм, ютуб, твіттер, у приватні повідомлення на мої офіційній сторінці у фейсбуці.

Підписуйтесь на сторінки Богдан Шиба у телеграм і тік-ток.